ما ز ياران چشم ياری داشتيم ...

سلام:
همانگونه که قبلاٌ بعرض رسانده بودم، انگيزه حقير از به مسابقه گذاشتن متن فوق؛استفاده بهينه از نظرات صاحب نظران محترم بود.
خوشبختانه تا حدودی در اين فرآيند توفيق حاصل گرديد؛ولی در اعلام نظر و قضاوت،دوستان مقداری خست از خود نشان دادند، که می تواند دليلش تواضع بيش از حد! باشد.
بهر صورت نظر به اينکه در انتخاب بهترين برداشت، متأسفانه اجماع صورت نگرفت ؛ در صورت صلاحديد کليه عزيزانی که رقص زيبای قلمشان زينت بخش اين صفحه گرديد،بعنوان بهترين برداشت معرفی می گردند.
و البته هديه ناقابلی نيز به رسم تقدير از حضور سبزشان ،به يادگار دريافت می نمايند.2.gif
نفرات برگزيده:
سر مست عاشق[مولا علی عليه السلام]
شهدا
ناگفته های زينب
آبی آسمانی
پريزيدنت رئيس جمخور آينده
عشق در گذر زمان
فرشته مهربونی
نا تموم هستی
مجهول
ولی این رسمش نبود!
حق نگهدار

/ 10 نظر / 31 بازدید
رضا

سلام عزيزم. باز مدرسه دير شد، حالا چه کار کنم؟ اما از شوخي گذشته شرکت کردن در مسابقه عرفاني برام سخته، داور همچين مسابقه اي بودن سخت تر. ازم دلگير نشو. براي اينکه از دلتون در بياد، يک راهنمايي کوچک : وقتي ادرس کسي رو به عنوان لينک توي وبلاگتون ميذارين، بعد از تموم شدن آدرس، بين علامت " و < عبارت target=new يا target=_blank رو اضافه کنين تا وقتي کسي روي لينک کليک ميکنه، صفحه شما بسته نشه، بلکه صفحه جديدي باز بشه. موفق باشي، قربانت : رضا

سرمست عاشق

سلام دوست عزیزم ممنونم که منهم جزو برندگان قرار دادی منتظر قدم سبز شما هستم. یا علی.

شيما

با عرض سلام خدمت برادر خوبم. از اينکه من را جزو برندگان قرار دادی سپاسگذارم . من به دليل برخی از مسائل مجبور شدم که وبلاگم را تغيير بدهم . اگه خيلی دير جواب پيغام شما را دادم معذرت می خواهم. سربلندو پيروز باشيد

سيد مجيد

و هو المحبوب. دوست عزيز و بزرگوارم. شرمنده از اين که نتونستم تو مسابقه شرکت کنم. اين چند وقت گرفتار کاری شدم که حا آن مدتی را نياز دارد. که باعث شد شرمنده شما بشم. اما ايميلی که برام فرستادی چون به زبان فارسی بود با حروف عجيب و غريب اومده بود. ايميلهای بعدی را به زبان فارسی ولی با حروف انگليسی بفرست. بازهم به خاطر بد قوايم معزرت می خوام. منتظرت هستم. التماس دعا

سيد شيفته

به نام خدا. سلام. از اينکه شما رو در جمع عشاق المهدی ديدم خوشحالم. اگر اجازه بفرماييد لينک شمارو در در وبلاگم بگذارم. منتظر حظور سبز شما هستم. راستی مثل اينکه مسابقه بوده و مهلتش تمام شده اما من وقتی اون ابيات رو خوندم ياد مسجد جمکران افتادم. که هست اما از يار غائب از ديده خبری نيست اما آدم تو اون مسجد با تمام وجود درک می کنه که آقا هست اما تا امر ظهور محقق نشه چشمانمان به جمال ايشون روشن نمی شه. کاش ميشد که او را ببينم.......تا بر قدومش چشمان خود را مگذاشتم..... ملتمس دعای خير شما.

مژگان بانو

سلام. خوشم نيامد چون اين مجهول را انتخاب کرديد! خيلی خوشم امد چون اخرين نفر انتخابش کرديد! درباره ان نوشته هم که شما هيچ کنايه و ايهامی نديديد. دليلش اين بود که مجهول نوشته بود و ايشون اصولا از ايهام و اين چيزها سر در نمی اورد. همين که چيزی می نويسد خودش خيلی است! حالا نياييد بگذاريد کف دستش ها! در ضمن ممنون از توضيح اين واژه تخريبچی. حالا که اصرار داريد تخريب چی بودنتان مستدام!

زهیر

سلام.آقا دمت گرم بالاخره یکی ما رو تحویل گرفت.یا شهید.

زينب

سلام ... و تشكر از زحمات شما ! شرمنده مي فرمائيد ، ما هدف شركت كردن بود و همون تشكر شما ، براي ما كافيه ! به هر حال چون امر فرموده بوديد ، من ادرس ميلمم رو نوشتم ... باز هم ممنون!

مهدى

سلام .مومن خدا/ توفيق نداشتيم شرکت کنيم .غفلت کرديم . دلخور نباش و ببخشمون التماس دعا

رييس جمهور

و من شما را گويم که يا ايها الابوالفضل ما همچنان بر قبر اين سعيد همی خواهيم کوبيد از بالای قتل های زنجیره ای...لیک مرا بحث بر سر وزارت اطلاعات ان وران است و نحوه وحشیانه و غیر انسانی و غیر اخلاقی اعتراف گیری دوران قبل ....