برگی از يک نوشته:


... سيّد!؟ چرا الان بهانه چپ کردن خود را ديدن بعضی از آقازاده ها می دانی!مگر از مصطفی ... آقا زاده تر هم بود؟! ولی او پا به پای من وتو مثل يک بسيجی ساده جنگيد و هيچوقت هم ادعايی نداشت! مگر همين آقازاده را تا پايان جنگ فهميديم که کيست؟!
خيلی های ديگر هم مثل آقا مصطفی بودند که آقازاده واقعی بودند، ولی ما آنها را نشناختيم و الان هم در اوج گمنامی عليرغم داشتن تمامی امکانات جهت آقائی ، دارند نوکری اين مردم را می کنند، وبا دل عاشقشان به اين مردم خدمت می کنند، بدون هيچگونه چشم داشتی.
چرا لفظ آقازاده را مختص غارتگران بيت المال ميکنی؟!آقازاده های واقعی هنوز هم گمنامند.
سيّد ! تو برای دنيا نجنگيدی که حالا توقع غنيمت داشته باشی.
تو خدا پرستی را در عمل ثابت کردي وعشق بازی را ...-----------------------------------
اقتباس از رمان اشک نسل سوم

/ 29 نظر / 25 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ليلا

سلام. چه می توان گفت؟!سکوت؟! هميشه سبز باشيد و سرشار از آرزو...

dadi(پدر)

سلام تخريبچي . خدا قوت .امروز چه چيز را خنثي مي كنيد . درست گفتي آنها كه جنگيدند براي غنيمت نجنگيدند آنها با خداي خود معامله كردند و بسياري كه در ميانه را نبريدند به او رسيدند . كسي كه عاشق خدا شد خدا هم عاشق او مي شود و كسي را كه خدا عاشق او شود او را خواهد كشت و كسي را كه بكشد فديه او بر خدا واجب مي شود و خدا خود فديه او است .حق يارت پدر

متين

سلاممثل هميشه جالب بوى موفق باشي!

الهام

سلام....ابوالفضل..ممنون به من وبچه ها سر می زنی...چرا ؟راستی چرا؟؟؟؟؟ما برای اينکه امانت دست نامحرمان نيفتد...چه کرديم ..جز حرف/////////؟؟؟؟؟؟؟ نمی دونم..شما بگو....مارو ببر همونجا که سيد و.بودند..خسته شديم...بابا ..می خوايم دلمون وا شه..چه کنيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

leila

سلام! از اینکه در پایان نوشته هام اسم شما و نظر تان را می بینم خوشحالم وبازهم سپاسگذار! راستش شرمنده دوستانم که نمی تونم زیاد بهشون سربزنم اما هر موقع که بیام تمام نوشته های قبلی را می خونم... اینو مطمئنم که نمی تونم دوستان خوبی مثل شما را از یاد ببرم... و محض خاطر دوستان هم که شده در هر حال به نوشتن ادامه می دم! اگر چه پیش قلم دوستان قلم من دیگه حرفی برای گفتن نداره! یه بیت شعر تقدیم می کنم ومی رم... جام می وخون دل هر یک به کسی دادند در دایره قسمت اوضاع چنین باشد... خدا نگهدار!

سرمست عاشق

سلام دوست خوبم از لطف شما و شعری که نوشتید کمال تشکر را دارم و منتظر مطلب جدید شما هستم. یا علی.

amir

يه سری به ما بزنی بد نيست! دل همه از اين اوضاع بد گرفته. تو تنها نيستی

شادي

سلام دوست گرامی . از اينکه به وب لاگ گفته ها و نوشته ها اومدين و من رو مورد لطف و محبت خودتون قرار دادين بينهايت سپاسگزارم . به اميد ديدار مجدد / شاد و بهاری باشيد.