سو ء استفاده از جبهه!

سيّد می گويد: تنها يکبار از اينکه توفيق حضور در جبهه را داشته، سوءاستفاده کرده است!وآن هم مربوط می شود به زمانی که به دلیل دست بردن درشناسنامه اش، متهم به جعل در اسناد دولتی میگردد.
وی اضافه می کند: دادگاه بدوی او را به ۳ ماه زندان محکوم میکند؛ و سیّد برای آنکه ۳ ماه از محیط عاشقانه جبهه دور نماند ، در دادگاه تجدیدنظر مجبور می شود تا دلیل جعل و دستکاری شناسنامه اش را توضیح دهد، که در نهایت از اتهام وارده تبرئه می گردد.
ولی سیّد هنوز وقتی که به یاد آن خاطره می افتد، از اینکه مجبور شده تا عشق بازی خود با معشوق را دستمایه تبرئه شدن خود کند، از معشوق شرمنده است! و این را تلخ ترین خاطره عمر خود می داند!

گــر مــقام خوشــــدلی ميخواهی از دور سپهر
شام در مســــتی سحر در نعره مستانه باش
گــــر شبی در خانه جــانانه مــهمانــت کنند
گول نعمت را مخور مشغول صاحبخانه باش
----------------------------------------
شعر از:ميرزا عباس فروغی بسطامی

/ 32 نظر / 30 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یوسف.م

عزیز قشنگ بود دستت درد نکنه.من به روز شدم قدم رنجه کن!

محبت

فداي صفا و خلوص سيدهاي دوران !!!! ..... كجايند مردان بي ادعا ؟؟؟؟؟ .... در هاله اي از درد ؟؟؟ ..... در لفافه اي از سكوت ؟؟؟؟ ..... يا در سفر به گذشته ؟؟؟؟ ..... كه همه چيز در آنجا ماند ....تا هميشه از گمشده ها بناليم ..... شايد مجازات فراموشيمان شود !!!....

سرمست عاشق

سلام دوست خوبم من در حال نوشتن چند مطلب اخری خود هستم و اخرین آن را در ۲۲ بهمن ماه مینویسم امیدوارم که مرا یاری کنید و در روز آخر نظر خواهی میکنم و اگر بچه ها موافق بودن مابقی نوشته هایم را مینویسم. یا علی.

kimia

بودنمان را مديون اينان هستيم برايتان خيلی احترام قايل هستم به من سر بزنيد

یوسف

می بينی ما کجاييم و اونا کجا؟ خدا عاقبت ما رو بخير کنه.... ديده بان شرمنده!!!

ashegh

سلام: ياد سوء استفاده های ابزاری از عکس و خانواده محترم شهدا افتادم!امثال سيد ها کجا و برخی به مانند من که حتی جبه را نديده ولی تا دلتان بخواهد با سوء استفاده از اين عزيزان خيلی ها نسبت به سيد ها بد بين کرديم. ممنون و هميشه عاشقی باشيد اينچنينی.

فرشته بهشت

سلام... از مطالب زيبايت واقعا لذت بردم خواندنی بودند ... از اينکه اومدی به کلبه حقير خوشحالم ... انشاءالله در اولين فرصت اگر اجازه بدهيد لينکتونو توی بلاگم می گذارم ... فعلا بدرود تا بعد

hasti

سلام ..ممنون که بمن سر زديد بازهم ازاين کارهای خوب بکنيد من منتظر نظرات شما در مورد نوشته هام هستم ...موفق باشيد

یوسف.م

سلام.خسته نباشی.وبلاگ من به روز شد.به دیدارم بیا.

بهنام

با سلام خدمت دوست عزیزم معید و پایدار با شید سال نو را به شما تبریک می گویم