انتخابات و نقش عناصر بدلی در تهدید نرم
نویسنده : ابوالفضل درخشنده - ساعت ۱٢:۱۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٢/۳۱
 

به نام خدا

انتخابات و نقش عناصر بدلی و نفوذی در تهدید نرم

در عملیات براندازی نرم ، دشمن در صدد تقسیم بندی مردم کشور به گروه ها، قوم و قبیله ها، رنگ و نژادها و... می باشد.

طراحان براندازی نرم معتقدند ، هرچقدر مردم یک کشور در دسته بندی های خود ساخته کوچک شوند ، احتمال برخورد و اصطحکاک بین آنان بیشتر می شود.

صحنه انتخابات ،میدان همدلی جهت پیشرفت کشور است ، نه صحنه کسب قدرت به هر قیمت برای حریصان قدرت طلب !

تفاوت نامزدهای انتخاباتی ایران اسلامی با تمام دنیا ، منش پهلوانانه و ایثارگرایانه است. یعنی نامزد شدن بر اساس احساس تکلیف است نه حب و بغض و منفعت و قدرت طلبی!

در نتیجه هرکس که دیگری را برتر از خود می داند ، از خود می گذرد و مردم را دعوت به خود نمی کند، بلکه اصلح را معرفی و تبلیغ می کند. در این شیوه مردم در مقابل هم قرار  نمی گیرند بلکه کنار هم برای انتخاب اصلح فعالیت می کنند. در چنین حالتی خواسته دشمن که پرده دری ، هتک حرمت و حیثیت نامزدها و در نهایت تضعیف نظام و زیر سوال بردن گذشته نظام حکومتی می شود ، محقق نمی شود.( ترفندی که متاسفانه چهار سال قبل توسط دشمن اجرا شد).

به واقع منش ایرانی مسلمان این نیست که روبروی هم بایستند و هرکسی در هر مقامی مردم را در مقابل هم قرار دهد و یا هر صدای اختلاف افکنانه از هر کس و هر مقامی ، خواسته دشمن است.

پس متولیان و تریبون به دست ها هشیار باشند که براندازی نظام اسلامی توسط عناصر بدلی در اردوگاه خودی در حال شکل گیری است!

دشمن در صدد بد نام کردن و پراکنده کردن تخم نفاق و کینه در بین مردم کشور است، حداقل ما عمله دشمن در این طراحی نباشیم.

نکته آخر توجه به نقش عناصر بدلی در معرفی اصلح است. کسانی که در هنگام دفاع مقدس از جاده شمال و فرودگاه بین المللی به جبهه های رفاه فرار کردند ، اکنون حق ندارند مدعی معرفی و تبلیغ کاندیدای خاصی شوند! که این افراد در هنگامه ی مردی ، در حق ناموس این کشور نامردی کردند!