انتخابات و نقش عناصر بدلی در تهدید نرم
ساعت ۱٢:۱۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٢/۳۱  کلمات کلیدی: معرفی کاندیدا ها ، ریاست جمهوری ، نظر شورای نگهبان در خصوص نامزدها ، براندازی نرم

به نام خدا

انتخابات و نقش عناصر بدلی و نفوذی در تهدید نرم

در عملیات براندازی نرم ، دشمن در صدد تقسیم بندی مردم کشور به گروه ها، قوم و قبیله ها، رنگ و نژادها و... می باشد.

طراحان براندازی نرم معتقدند ، هرچقدر مردم یک کشور در دسته بندی های خود ساخته کوچک شوند ، احتمال برخورد و اصطحکاک بین آنان بیشتر می شود.

صحنه انتخابات ،میدان همدلی جهت پیشرفت کشور است ، نه صحنه کسب قدرت به هر قیمت برای حریصان قدرت طلب !

تفاوت نامزدهای انتخاباتی ایران اسلامی با تمام دنیا ، منش پهلوانانه و ایثارگرایانه است. یعنی نامزد شدن بر اساس احساس تکلیف است نه حب و بغض و منفعت و قدرت طلبی!

در نتیجه هرکس که دیگری را برتر از خود می داند ، از خود می گذرد و مردم را دعوت به خود نمی کند، بلکه اصلح را معرفی و تبلیغ می کند. در این شیوه مردم در مقابل هم قرار  نمی گیرند بلکه کنار هم برای انتخاب اصلح فعالیت می کنند. در چنین حالتی خواسته دشمن که پرده دری ، هتک حرمت و حیثیت نامزدها و در نهایت تضعیف نظام و زیر سوال بردن گذشته نظام حکومتی می شود ، محقق نمی شود.( ترفندی که متاسفانه چهار سال قبل توسط دشمن اجرا شد).

به واقع منش ایرانی مسلمان این نیست که روبروی هم بایستند و هرکسی در هر مقامی مردم را در مقابل هم قرار دهد و یا هر صدای اختلاف افکنانه از هر کس و هر مقامی ، خواسته دشمن است.

پس متولیان و تریبون به دست ها هشیار باشند که براندازی نظام اسلامی توسط عناصر بدلی در اردوگاه خودی در حال شکل گیری است!

دشمن در صدد بد نام کردن و پراکنده کردن تخم نفاق و کینه در بین مردم کشور است، حداقل ما عمله دشمن در این طراحی نباشیم.

نکته آخر توجه به نقش عناصر بدلی در معرفی اصلح است. کسانی که در هنگام دفاع مقدس از جاده شمال و فرودگاه بین المللی به جبهه های رفاه فرار کردند ، اکنون حق ندارند مدعی معرفی و تبلیغ کاندیدای خاصی شوند! که این افراد در هنگامه ی مردی ، در حق ناموس این کشور نامردی کردند!


 
با بهشت زهرا تماس بگیر!
ساعت ۱٠:٥٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/٢/٢٢  کلمات کلیدی: حمایت از جانبازان ، بیمارستان بقیه الله ، مظلومیت جانبازان ، درمانگاه جانیازان

تبلیغات اغوا کننده بیمارستان فوق تخصصی جانبازان حضرت بقیه اله ، من حقیر را فریب داد تا برای یکی از جانبازان گران قدر به صورت تلفنی وقت دکتر متخصص ریه بگیرم.   این جانباز شیمیایی چند وقتی است که سرفه هایش سوهان به روح هایی می زند که درد زخم نشکیده اند و این هارمونی نا هماهنگ با جامعه باعث ناراحتی برخی دل نازکان می گردد! به همین منظور با شماره تلفن درمانگاه بیمارستان بقیه اله تماس گرفتم( شماره تلفن85554)

اپراتور با ادب تمام شماره بیمه جانباز را خواستند که تقدیم کردم. بعد از بررسی گفتند امروز وقت نداریم فردا ساعت 7 تماس بگیرید. عرض کردم اگر تا فردا زنده نماند؟! فرمودند با بهشت زهرا تماس بگیرد!

فردا تماس گرفتم و همان سیکل تکرار شد. فقط لطف کردند و برای دکتر ریه 25 اردیبهشت و برای دکتر پوست این جانباز شیمیایی 29 اردیبهشت وقت محبت کردند.

بله در حدود 19 روز دیگر! شک نکنید به ایشان گفتم این جانباز الان نیاز به پزشک دارند ولی...فرمودند مشکل خودتان است و قطع کردند...

محض رضای خدا این همه شعار حمایت از جانباز ندهید که من هیچ حمایتی را از جانبازان ندیدم!
اطلاعات تکمیلی و نام جانباز با افتخار در صورت نیاز تقدیم می شود.
ای کاش آنقدر که به ورزشکاران و بازیگران توجه می شد به این بازیگران عرصه مردانگی هم توجه می شد...
ای کاش


 
نفوذ عناصر بدلی در جایگاه های فرهنگی
ساعت ۱۱:۳٩ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/٢/۱٦  کلمات کلیدی: مهندسی فرهنگی ، حوزه هنری ، بنیاد حفظ و نشر آثار و ارزش های دفاع مقدس ، ابزار جنگ نرم

در این چند ساله همیشه یک سوال بی جواب در ذهنم جولان می داد : چرا افرادی که حتی سابقه یک روز حضور در جبهه را ندارند و یا حتی یک کتاب در عرصه فرهنگ شهدا ننوشته اند دراکثر فعالیت های فرهنگی و هنری متولیان فرهنگ شهدا همیشه نقش محوری دارند؟!

درست به مانند آقایان پ ، الف –ش و... این تعجب زمانی بیشتر می شدکه اگر قرار بود ملاقاتی با مقامات ارشد نظام منجمله دیدار با مقام معظم رهبری در مناسبت های مختلف منجمله دیدار های معظم له با هنرمندان و نویسندگان در ماه مبارک رمضان و یا هفته دفاع مقدس و ...، صورت گیرد، آنقدر این عناصر بدلی زیاد بودند که جایی برای خیلی از جانبازان هنرمند باقی نمی ماند!

نمونه آخر مراسم تجلیل از جانبازان نویسنده در بنیاد شهید در تیرماه سال جاری بود که متأسفانه کسی مورد تقدیر به عنوان جانباز نویسنده قرار گرفت که حتی یک نیش پشه دریافت نکرده است و شاید تنها افتخارش از حضور در جبهه ، حضور در چادر تبلیغات لشکر بوده است! در این حالت است که وقتی خبر اختلاس در بنیاد شهید را می شنوم، حتی تعجب هم نمی کنم! زیرا سالیان سال است که شاهد عناصر بدلی در این عرصه هستم! و نیک می دانم این عناصر بی ریشه نیستند و عقبه محکمی دارند که توانسته اند تا این جایگاه ارزشمند نفوذ کنند! و نیک می دانم که هنوز هم باید امثال خیلی از نویسندگان و فرهیختگان عرصه ادبیات فرهنگ شهدا در مظلومی قلم بزنند و به مانند زمان جنگ تنها رضای خدا را مد نظر داشته باشند تا شاید معجزه ای رخ دهد...

مقام معظم رهبری در چندین سال گذشته به کررات تهاجم فرهنگی دشمن را گوشزد کردند و نسبت به روش های فرهنگی جهت مقابله مهندسی شده با ابزار مهندسی فرهنگی تأکید ها ی بسیار داشتند... ولی همیشه گردوخاکی از حمایت توسط مدعیان دروغین شکل گرفت و پس از مدتی به فراموشی سپرده شد!

شعار زدگی و شعاری عمل کردند همان ابزار دشمن جهت بی خاصیت کردن حرف های بزرگان توسط عناصر بدلی است.

یک مقدار واقع بینانه به برخی از متولیان فرهنگی توجه کنیم، اکثراً افرادی هستند که بدون سابقه درست و حساب شده ، با رانت متولی بخشی از فرهنگ کشور شده اند!

جهت اثبات صدق عرایضم ، کافیست فقط به سوابق برخی از متولیان فرهنگی در قبل از انتصاب ، توجه شود. در اکثر موارد این افراد بعد از اینکه به نا حق شغلی را غصب کرده اند توانسته اند تا سابقه سازی کنند!

دشمن می داند برای استیلاء به هر کشوری باید از جایگاه فرهنگی آن کشور وارد شد...

مشکل سر این است که دشمن دشمنی اش را بلد است ولی برخی ...