من به خود نيامدم اينجا که به خود باز روم!!!
ساعت ٢:٢۱ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٢/٧/٦  کلمات کلیدی:

با عرض سلام:

۱- بالاخره پس از کش و قوسهای فراوان و سانسور شدن حدود شش صفحه ، مجوز چاپ دو جلد از مجموعه داستانهای تخريبچی دوران توسط وزارت محترم ارشاد صادر شد.ظاهراٌ آزادی بيان تنها برای ضد انقلاب است ، و اگر کسی بخواهد از عاشقان سفر کرده حرفی بزند ميبايست ماه ها به دنبال اخذ مجوز و در نهايت ...

بگذريم...

۲- مجموعه داستانهای تخريبچی دوران شرح حال بال شکستگانی است که مجبور به زندگی اجباری در زمانی گرديده اند ، که هيچ چاهی برای درد و دل کردن يافت نمی شود!

۳-طراحی  روی  دو جلد از کتابها از جمله گمشده تخريبچی دوران توسط

 arezooye-fateme.persianblog.ir صورت گرفته است ، که در همينجا از ايشان تشکر می کنم و اميد است که توفيق جبران داشته باشم.

۴-اگر خدا بخواهد، در نظر دارم با کمک و مساعدت شما سروران گرامی ، مجموعه داستانهای کوتاهی را به چاپ برسانم تحت عنوان عشق واقعی؛ لذا از کليه دوستانی که تمايل دارند در اين مجموعه ،حقير را ياری دهند، خواهشمند است با مضمون عشق واقعی، اگر داستانی کوتاه به رشته تحرير در آورده اند، اعلام،  تا به نام خودشان در اين مجموعه به چاپ برسد. باشد که در اين تضارب آراء بتوان عشق حقيقی را تعريف و نمونه هايی از آن را در اين وانفسا پيدا نمود.

در انتها از تمامی عزيزانی که با بنده نوازی خود اين حقير را مورد لطف قرار داده اند ، سپاسگذاری نموده ، و اميد است با دعای خيرتان، توفيق جبران نصيبم گردد.

ممنون و خدا نگهدار